אודות

BLANCHON מוצרים ידידותיים לעץ


חברת Blanchon מצרפת, מתמחה מאז 1832 בפיתוח ויצור של מוצרי איכות לטיפול ושימור כל סוגי העץ בסביבת הבית הפנימית והחיצונית.

קו מוצרי Blanchon ידוע כמותג פרמיום בקרב אנשי המקצוע בארץ ובעולם. עיקר מוניטין המותג נובע מאיכות מוצרים גבוהה במיוחד המבטיח את שימור העץ לאורך שנים וממגוון רחב מאוד של סוגים הנותן מענה מושלם לכל צורך בתחזוקת עץ בתחומי צבע, שמן, לכה וחומרי ניקוי לעץ.

מוצרי Blanchon הינם ירוקים וידידותיים לסביבה, בעלי תקינה אירופאית מחמירה, תקןISO 14000, תו תקן ירוק אירופאי ותקן מחמיר (EN 71.3), המתיר את השימוש בהם עבור רהיטי וצעצועי עץ לילדים. מוצרי Blanchon אושרו על ידי המשרד לאיכות הסביבה האירופאי.

קו מוצרי Blanchon משמש לטיפול ולשימור עץ ומוצריו באתרים מפורסמים בארץ ובעולם ביניהם: ארמון האליזה בפריז, מוזיאון הלובר בפריז, ארמון המלך בירדן, מרכז פומפידו בפריז , מוזיאון BMW בגרמניה, בתי האופרה בפריז ובהמבורג. בישראל משמרים מוצרי Blanchon את אולמות התצוגה של VOLVO ויגואר , המרכז לאומניות הבמה, מלון הילטון ת”א , רשת מלונות ישרוטל, סינמטק חיפה, מגוון גני אירועים ומסעדות כגון רפאל ומוזס ואתרים נוספים.
מוצרי Blanchon אף משמשים לטיפול בעץ בטרקליני אח”מים בשדות תעופה בעולם כגון, שארל דגול – פריז, טרקלין המלך דוד – בן גוריון ואחרים. כמו כן, ביצעה החברה טיפול ושימור של 66,000 מ”ר של משטחי פרקט בשדה התעופה בסאול – קוריאה..

קו מוצרי Blanchon מיובא לישראל על ידי טכנוספירה בע”מ, חברה מובילה בתחומה בעלת מוניטין של 35 שנה. מומחי טכנוספירה עומדים לרשותכם בכל עת במענה ובמתן יעוץ מקצועי שיסייע לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר בשימור וטיפול בעץ ברמות הגבוהות ביותר.

Blanchon the best since 1832

.

תווי התקן של מוצרי בלנשון –

5ECO LABEL

LABEL EUROPEEN – ECO הינו התקן האקולוגי המחמיר של האיחוד האירופאי, וסימן ההיכר שלו FR/7/11. תו תקן זה מוענק למוצרים העומדים בקריטריונים המחייבים בנושא איכות הסביבה של מערכת התקינה האקולוגית של האיחוד.

5EC-1

EC-1 הינו תקן גרמני מחמיר המוענק למוצרי איטום, לכות, דבקים ועוד בעלי פליטה נמוכה מאוד של חומרים מסרטנים ובעלי VOC נמוך.

5CFF

תקן אש המגדיר את מידת הדליקות של החומר

5DIN

תקן אש המגדיר את מידת הדליקות של החומר